Artikelen

open lesweek 2018

OpenLesWeek 

Van maandag 29 januari tot en met zaterdag 3 februari houden wij een open lesweek! Alle leerlingen kunnen dan een geïnteresseerde (een vriendje, vriendinnetje, familielid, buurjongen, -meisje, -vrouw, -man, opa of oma) meenemen naar de les. Als je nog niemand op de muziekschool kent en je wilt een keer komen kijken, ben je ook tijdens de open lesweek welkom.

Bekijk onderstaande overzichten (voor Brunssum / Kerkrade / Landgraaf) voor de tijden waarop je welkom bent.  

MUZIEKSCHOOL BRUNSSUM
 HENRI DUNANTSTRAAT 2  
MAANDAG VAN TOT
Dwarsfluit Paul Theunissen 13:00 15:00
Gitaar akoestisch en elektrisch Sevrien Schreurs 16:00 19:40
Hoorn John Herpers 15:15 15:40
Klarinet Nicole Arets 15:30 17:00
Peutermuziek Veron Jongstra 09:30 10:30
Pilates Cassandra Ossel 09:30 10:30
Popzang Joëlle Savelkoul 16:00 17:30
Saxofoon Jan Snijders 15:00 16:40
Slagwerk / drums Paul Franken 14:40 19:00
Viool Ingrid Holleman 17:00 18:00
DINSDAG
AMV Opmaat Myrthe van der Bruggen Dinsdag 18:00 20:00
Gitaar klassiek Miriam Eurlings Dinsdag 15:50 20:00
Gitaar akoestisch en elektrisch Sevrien Schreurs Dinsdag 16:00 19:00
Viool Ingrid Holleman Dinsdag 15:30 18:30
Viool Emerentia Knebel Dinsdag 15:00 16:00
WOENSDAG
Accordeon Anja Koppers Woensdag 17:20 18:20
Elektronische toetsen Anja Koppers Woensdag 17:20 18:20
Piano Veron Jongstra Woensdag 15:40 18:00
Slagwerk / drums Paul Franken Woensdag 15:20 19:00
Trombone / groot koper Bert Dirks Woensdag 17:00 20:00
DONDERDAG
Bodytraining Cassandra Ossel Donderdag 19:00 20:00
Gitaar klassiek Miriam Eurlings Donderdag 15:20 20:00
Kinderballet 5-7 jaar Cassandra Ossel Donderdag 15:30 16:30
Klassiek ballet 10-15 jaar Cassandra Ossel Donderdag 16:30 18:30
Klassiek ballet volw gevorderd Cassandra Ossel Donderdag 19:00 20:00
Popzang Ruth Maassen Donderdag 15:40 18:00
Popzang Ruth Maassen Donderdag 18:30 20:30
Spitzen va 15 jaar Cassandra Ossel Donderdag 18:30 19:00
VRIJDAG
Kinderballet 4-7 jaar Cassandra Ossel Vrijdag 15:45 16:45
Klassiek ballet 4-11 jaar Cassandra Ossel Vrijdag 16:45 18:45
Slagwerk Rob Janssen Vrijdag 14:30 19:00
Spitzen volw. Georderd Cassandra Ossel Vrijdag 19:45 20:15

 

 

KERKRADE - KOSTERBEEMDEN 45  
MAANDAG VAN TOT
Blokfluit - soloblokfluit met begeleiding Susan Houtman 17:30 19:00
Blokfluit volwassenen ensemble Susan Houtman 19:00 21:00
Gitaar klassiek Miriam Eurlings 15:30 20:30
Gitaar akoestisch en elektrisch Frans Frijns 19:00 20:00
Hoorn John Herpers 16:15 17:30
Kinderballet 4-7 jaar Caroline Hardy 16:00 17:00
Klarinet Huub Hellenbrand 15:30 18:10
Klassiek ballet 11-15 jaar Caroline Hardy 17:00 19:15
Klassiek ballet volwassen Caroline Hardy 19:45 21:15
Kleutermuziek Veron Jongstra 17:00 18:00
Saxofoon Jan Snijders 17:30 19:30
Spitzen 13-15 jaar Caroline Hardy 19:15 19:45
Viool Emerentia Knebel 15:30 17:45
DINSDAG
AMV Opmaat - leeftijd 12 Myrthe van der Bruggen 18:00 19:00
AMV Opmaat - leeftijd 12- Myrthe van der Bruggen 17:00 18:00
AMV Opmaat - leeftijd 12+ Myrthe van der Bruggen 19:00 20:00
Gitaar akoestisch en elektrisch Frans Frijns 15:50 18:30
Keep Fit 50+ Caroline Hardy 19:45 20:45
Klassiek ballet 11-15 jaar Caroline Hardy 16:45 17:45
Klassiek ballet 11-15 jaar Caroline Hardy 18:15 19:15
Popzang Ruth Maassen 16:30 17:30
Popzang Joëlle Savelkoul 18:00 20:00
Popzang Ruth Maassen 18:40 21:00
Slagwerk / drums Ron Coolen 14:10 20:10
Spitzen 15-17 jaar Caroline Hardy 17:45 18:15
Spitzen 18-21 jaar Caroline Hardy 19:15 19:45
WOENSDAG
Accordeon Anja Koppers 13:00 16:00
Dwarsfluit Paul Theunissen 13:00 17:00
Elektronische toetsen Anja Koppers 13:00 16:00
Gitaar klassiek Miriam Eurlings 15:00 18:30
Gitaar akoestisch en elektrisch Frans Frijns 17:20 20:00
Peutermuziek Veron Jongstra 09:15 10:15
Slagwerk / drums Ron Coolen 12:50 15:10
DONDERDAG
Gitaar akoestisch en elektrisch Sevrien Schreurs 16:00 20:00
Piano Veron Jongstra 15:30 17:30
Popzang Marjolein van Gilst 15:20 16:20
Popzang Marjolein van Gilst 19:10 19:50
Slagwerk / drums Ron Coolen 15:50 17:30
Slagwerk / drums Paul Franken 17:30 19:50
Viool Ingrid Holleman 15:30 19:00
VRIJDAG
Accordeon Anja Koppers 16:00 18:00
Elektronische toetsen Anja Koppers 16:00 18:00
Piano Pop-rock Marc Knoben 16:00 18:30
Viool Ingrid Holleman 15:30 18:30
 ZATERDAG
Gitaar klassiek Miriam Eurlings 09:20 12:00
Slagwerk / drums Ron Coolen 09:00 12:00
Viool Ingrid Holleman 09:30 12:00

 

LANDGRAAF
MAANDAG VAN TOT
Blokfluit - samenspel Susan Houtman 15:45 17:00
Gitaar akoestisch & elektrisch Frans Frijns 15:20 18:20
Hoorn John Herpers 18:00 19:00
Klarinet Huub Hellenbrand 18:35 20:00
Klarinet ensemble Huub Hellenbrand 20:00 21:00
Piano Pop-rock Marc Knoben 14:45 18:00
Popzang Marjolein van Gilst 16:00 17:45
Popzang Ruth Maassen 18:00 20:20
Popzang Joëlle Savelkoul 18:40 21:00
Popzang Marjolein van Gilst 18:55 20:15
Slagwerk / drums Ron Coolen 16:40 20:10
Trombone / groot koper Bert Dirks 17:00 18:00
DINSDAG
Blokfluit voorspeelavond familieorkest Susan Houtman 18:30 20:00
Gitaar akoestisch & elektrisch Frans Frijns 18:50 20:30
Piano Veron Jongstra 15:00 18:30
Popzang Joëlle Savelkoul 15:20 17:20
Saxofoon Jan Snijders 15:10 19:30
Slagwerk / drums Paul Franken 14:00 19:20
Viool Ingrid Holleman 19:15 20:00
Viool Emerentia Knebel 17:00 20:00
WOENSDAG
Gitaar klassiek Miriam Eurlings 13:30 14:30
Gitaar klassiek Miriam Eurlings 19:00 20:00
Gitaar akoestisch & elektrisch Sevrien Schreurs 14:00 19:30
Kinderballet 4-7 jaar Caroline Hardy 15:00 16:00
klassieksiek ballet 8-10  jaar Caroline Hardy 16:00 17:00
Popkoor Marjolein van Gilst 19:00 20:00
Slagwerk / drums Paul Franken 12:35 14:55
Slagwerk / drums Ron Coolen 15:30 19:30
DONDERDAG
Dwarsfluit Paul Theunissen 16:00 19:00
Klarinet Huub Hellenbrand 18:20 21:00
Slagwerk / drums Paul Franken 14:40 17:00
Slagwerk / drums Ron Coolen 17:50 19:30
VRIJDAG
AMV Opmaat Maarten Sonnenschein 17:00 20:00
Gitaar klassiek Miriam Eurlings 15:30 20:30
Gitaar akoestisch & elektrisch Sevrien Schreurs 15:30 19:30
Klarinet Huub Hellenbrand 15:20 18:30
Piano Philip Seerden 16:30 19:30

Locaties

Brunssum
Henri Dunantstraat 2

Kerkrade

Kosterbeemden 45

Landgraaf
MFC An de Voeëgelsjtang 12

Logo_KunstKeur.jpg